w

Wygląda na to, że Diana i Leona przejdą reworki w LoLu

Riot Games

Zapowiedziany przeszło rok temu rework, został potwierdzony?


Rioterzy wypowiedzieli się rok temu na temat Diany oraz Leony. Zapowiedzieli prace o wysokim priorytecie.

Diana i Leona

Dwie siostry i zarazem najgorsi wrogowie. Rok temu jeden z Rioterów zapowiedział duży rework Diany oraz mniejszy Leony. Porównuje się go do prac nad innymi siostrami, Morganą oraz Kayle.

Wychodzi na to, że Diana zostanie zmieniona w podobny sposób co Kayle, a Leona w taki jak Morgana.

Zdecydowanie troszczymy się o Dianę. Próbowaliśmy już wewnętrznie dwa razy zrobić jej mini-rework, ale obie wersje zostały usunięte, ponieważ nie mogliśmy znaleźć czegoś, co uznalibyśmy za wystarczająco dobre. Chcieliśmy z nią coś zrobić, ale jednocześnie musiało być to dobre. Możemy także trochę poczekać i przejść do pełnej aktualizacji i zrobić VGU Diany/Leony, tak jak to robimy z Kayle i Morganą. Wtedy więcej zmian otrzyma Diana i nieco mniejsze zmiany wizualne Leona.

Niedawno na Twitterze pojawiła się informacja na temat prac nad nowym VGU do Diany. Niestety o Leonie nic nie zostało wspomniane, więc być może prace zaczną się trochę później, patrząc na to, że to Diana ma dostać większą aktualizację.

ZOBACZ – Teamfight Tactics: Rise of the Elements – szczegóły drugiego zestawu

Jednym z projektantów zajmujących się księżycową siostrą ma być Squad5. Odpowiada On między innymi za takie postacie jak: Sylas, Ivern, Ornn czy rework Fiddlesticka. Mało grywalne, ale tym razem może będzie inaczej.

Jeżeli tylko coś się pojawi, będziemy Was informować na bieżąco.