w

Wyjątkowe rozstrzygnięcie meczu w LoLu. Obie drużyny zgodziły się na wyścig, przegrany daje FF

Społeczność League of Legends po tych wielu latach nadal potrafi zaskoczyć.


W LoLu codziennie zdarzają się abstrakcyjne sytuacje, o których większość graczy nigdy się nie dowie. Duża część społeczności gra tylko i wyłącznie dla wygranej, nie patrząc na nic innego. Tymczasem jeden z użytkowników Reddita podzieli się z graczami swoim dość nietypowym zakończeniem meczu.

Obie drużyny umówiły się na wyścig, każda miała swoich reprezentantów. Po jednej stronie startował Rammus, po drugiej Udyr. Chodziło o to, by w jak najszybszym tempie dotrzeć z jednego końca mapy na drugi.

Nietypowy koniec meczu

Stawką była w tym przypadku wygrana. Równo w 30 minucie obie postacie wystartowały, a wszyscy zgodzili się, że przegrana drużyna daje honorowe FF.

I dokładnie tak się stało, przegrani poddali mecz. Szkoda, że takich inicjatyw za chwilę nie będzie. Riot nadal planuje wyłączenie ogólnego czatu, w efekcie czego niemożliwym będzie ugadanie się z przeciwną drużyną na takie wyścigi i inne podobne pomysły.

Tego typu rzeczy bezpowrotnie znikną. Chyba że gracze znajdą jakiś inny sposób na komunikację między sobą, na przykład stawianie wardów w określonym miejscu, używanie konkretnych emotek etc.