w

xQc dowiaduje się, jak działa AD Sion w LoLu i chyba raczej wolał żyć bez tej informacji

Riot Games

xQc zmierzył się z wrogiem, który go niesamowicie zaskoczył.


Streamera xQc raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest on na całym świecie, a na jego streamach przesiaduje średnio około 80 tysięcy osób. Jest to naprawdę ogromny wynik, który plasuje go w topce platformy.

Ostatnio lubi on sobie pograć w League of Legends i radzi sobie naprawdę dobrze, choć czasami wiele ciekawych buildów wciąż jest dla niego sekretem tak jak full AD Sion. Reakcja Felixa staje się viralem w internecie.

xQc vs AD Sion

Gracze League of Legends są naprawdę pomysłowi i niejednokrotnie zaskakiwali społeczność swoimi niesamowitymi buildami, runami czy też stylem gry. Jednym z nich jest Sion, ale nie w formie tanka, tylko potężnego assassina, który dosłownie wjeżdża w przeciwnika i go likwiduje.

O jego potędze przekonał się podczas niedawnego streama xQc, który niczego nieświadomy został zdjęty z mapy praktycznie w chwilę, co gdyby stał, mogłoby zwalić go z nóg.

Video

Jak możemy zauważyć, jego mina mówi wszystko to, co sądzi on o tej sytuacji, której z pewnością się nie spodziewał. Sion w tamtej chwili miał 481 AD, a to pozwoliło mu na zadanie ponad 1300 obrażeń z samej superumiejętności.

Ostatecznie jednak przegrał on grę, a xQc pomimo tych małych przeciwności losu zniszczył Nexus drużyny przeciwnej.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends