w

Z jakiegoś powodu Riot potraktował tego jednego bohatera LoLa w specjalny sposób

Reklama

Z jakiegoś powodu jedna z postaci w LoLu została potraktowana w specjalny sposób. O co chodzi?

Reklama


Do League of Legends regularnie trafiają poprawki oraz nowości niekoniecznie bezpośrednio wpływające na rozgrywkę. Zazwyczaj takie zmiany wprowadzane są dla części, lub wszystkich bohaterów jednocześnie. Tymczasem z jakiegoś powodu Kayn dostał coś, czego nie ma nikt inny.

O co tutaj chodzi? Teoretycznie o małą funkcjonalność, która nie ma większego znaczenia, ale jednak została zauważona. Jest to ikonka w tabeli pojawiającej się po wciśnięciu tab, zmieniająca się zależnie od tego, której skórki używa gracz.

Zmieniająca się ikonka w tablicy statystyk

Trudno powiedzieć, dlaczego Riot zastosował to tylko do jednej postaci. Część graczy uważa nawet, że jest to jakiś błąd. Inni piszą o teście, który nigdy nie miał trafić do Lola. Uwagę na to zwrócił żytkownik Reddita o nicku „futuregirlconan” pisząc:

Kiedy wciśniesz tab podczas rozgrywki można zauważyć, że ikona Kayna zmienia się wraz ze skórką, ale żaden inny bohater nie ma tej właściwości. Czy jest to błąd czy może zamierzony efekt twórców? Czy jakiś OTP w Riocie przekonał deweloperów, aby to wprowadzili? To prawda, że wygląda to naprawdę fajnie, ale nie rozumiem dlaczego twórcy nie wprowadzili tego dla wszystkich innych championów.

Zmieniająca się ikona u Odyssey Kayna

Faktycznie jest to pewną ciekawostką. Rzadko zdarza się, by Riot podchodził w tak wybiórczy sposób do jakichś funkcji. Póki co nie ma pojawiła się żadna odpowiedź deweloperów, więc można tylko gdybać i snuć domysły.

Reklama
W przypadku innego bohatera ikona nie ulega zmianie

Ikonka w tabeli statystyk w przypadku Kayna prawdopodobnie miała działać jako informacja dla przeciwników o tym, którą formę wybrał – Shadow Assassina czy Darkina. Skórki zostały nałożone dodatkowo, jednak faktycznie ta funkcja mogłaby zostać zaimplementowana dla wszystkich bohaterów. Dlaczego tak się nie stało? To wie już tylko Riot.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends