w

Zabawna akcja w LoLu, którą trudno będzie powtórzyć – graczowi pomógł jeden z przeciwników

Reklama

Jeden z graczy podzielił się ze społecznością dość zabawnym fragmentem meczu na Summoner’s Rift.

Reklama


Niektórzy gracze League of Legends naprawdę lubią chwalić się zabawnymi lub widowiskowymi akcjami. Spora część klipów przedstawia zdobywanie pentakilla czy ogrywanie wroga 1 na 1. Bywa jednak, że filmik pokazuje zupełnie przypadkowe zabójstwo, które ostatecznie wyglądało naprawdę efektownie.

Jeden z graczy postanowił umieścić w internecie nagranie, które jego zdaniem przedstawia interesującego double killa. Nie jest to jednak zwyczajne podwójne zabójstwo. Pomógł z nim jeden z przeciwników. Co dokładnie się stało?

Pomocny Blitzcrank i jego niefortunne Q

Jeden z użytkowników Reddita – DumbNeroo – wrzucił do sieci krótki filmik przedstawiający akcję z pewnej gry na Summoner’s Rift. W tytule podziękował Blitzcrankowi za zdobycie killi. Taka nazwa posta sugeruje, że prawdopodobnie chodzi o dobrego sojusznika, który jako support wyłapał wrogów, co poskutkowało zdobyciem zabójstw. Jednak już na początku filmu widać, że chodziło o coś zupełnie innego.

Głównym bohaterem nagrania jest Aatrox, który próbuje pokonać kilku wrogów z czerwonego teamu. Shaco i Gangplank uciekają mu na resztce HP. Obok nich jest również Blitzcrank, który nie jest aż tak obity. Cała trójka broni się pod własną wieżą, licząc, że przeciwnik nie zdecyduje się na dive’a.

Reklama

W pewnym momencie Blitzcrank postanawia użyć swojego Q – Rakietowego Chwytu. Już bo chwili widać, że była to naprawdę okropna decyzja.

Video

Niestety nie wiadomo, jak zareagowali gracze, którzy zginęli w tej niefortunnej akcji. Można jednak śmiało założyć, że nie byli zadowoleni z zachowania swojego sojusznika.

Komentujący śmiali się, że filmik przedstawia „typowego gracza Blitzcranka”, który łapie niewłaściwą osobę i wciąga ją w sam środek drużyny, by zabić w ten sposób swoich teammate’ów.

Inny z komentujących zostawił graczom Blitzcranka pewną cenną lekcję:

To, że możesz kogoś zgrabować, nie zawsze oznacza, że powinieneś to robić. 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends