w

Zmiany w dropie przedmiotów w Teamfight Tactics

Riot Games

Twórcy gry zapowiadają zmiany w wypadaniu przedmiotów w Teamfight Tactics


Meddler ujawnił graczom planowane aktualizacje w wypadaniu przedmiotów w Teamfight Tactics. Wszystkie zmiany mają udoskonalić rozgrywkę i sprawić, że będzie bardziej sprawiedliwa.

Mniej złota i rzadsze Szpatułki

Rioter w swoim poście na forum napisał, że twórcy wciąż chcą udoskonalić Potyczki Taktyczne tak, by spełniały one oczekiwania graczy. Mimo starań i aktualizacji nadal istnieją pewne niedoskonałości, które trzeba poprawić. Dlatego też zaplanowane są następujące zmiany:

  • usunięcie z dropu PVE (przed Krugami) jednostek o koszcie 4 sztuk złota (w większości przypadków nie jest to wielkim problemem, jednak czasem może zepsuć przebieg rozgrywki),
  • mniejsza ilość wypadającego złota (Meddler przyznał, że wciąż będzie go więcej niż w starym systemie, ale obecna ilość jest przesadzona),
  • przedmiot Neeko’s Help będzie nieco bardziej powszechny (według twórców aktualnie jest to item zbyt rzadki),
  • mniejszy drop Szpatułek (pojawia się ich zbyt dużo, wielu graczy korzysta z taktyki opartej na tym przedmiocie, zauważając jego niezawodność).

ZOBACZ – Skin do Heimerdingera dostępny w związku ze szturmem na strefę 51!

Na koniec swojej wypowiedzi Meddler dodał, że w pobliżu daty wprowadzenia nowego patcha zostaną udostępnione statystyki na temat tego, jak wygląda playrate TFT.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends