w

Zwycięska skórka, Victorious 2019 w LoLu. Kiedy i kto ją dostanie

Pojawiły się już pierwsze informacje odnośnie nadchodzącej skórki Victorious.


Mistrzowska skórka, która w języku angielskim nosi nazwę Victorious zawsze wywołuje ogromne emocje. Nic dziwnego, to specjalny skin w podziękowaniu za granie trybu rankingowego.

Riot podzielił się pierwszymi informacjami odnośnie tegorocznej edycji skórki.

Victorious 2019

Zasady otrzymania skórki pozostały niezmienne. Ostatecznie na ten rok podano tylko jeden warunek. Wasze konto musi mieć wbite co najmniej Złoto w trybie rankingowym na Summoner’s Rift lub na Twisted Treeline.

Co jednak z wymaganym drugim poziomem honoru, który był wymagany w poprzednich latach? Jeden z Rioterów wypisując wymagania na 2019 rok nic o tym nie wspomniał. Być może zapomniał, albo po prostu ten wymóg nie jest już aktualny.

Jeśli nie mamy postaci, do której będzie skórka, a będziemy spełniać wymagania – postać dostaniemy zupełnie za darmo, razem ze skórką.

Kiedy możemy się spodziewać skórki i do kogo będzie? Tego niestety jeszcze nie wiadomo. Co jednak ważne i o czym trzeba pamiętać, Riot ma ujawnić te informacje jeszcze w tym miesiącu. Być może gdzieś podczas 10-lecia zobaczymy skórkę i datę jej wypuszczenia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends