w ,

Legends of Runeterra: Jak zdobyć klucz i grać?

Legends of Runeterra jest obecnie topowym tytułem na Twitch. Produkcja Riot Games pokazała, że moda na karcianki nie przeminęła – wystarczy zrobić wszystko ze świeżym pomysłem.


Dostęp do Legends of Runeterra jest bardzo ograniczony. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć dostęp? Najłatwiej udać się na oficjalną stronę LOR i połączyć swoje konto League of Legends z kontem League of Runterra. Wbrew temu, co uważa wiele osób, do gry nie ma żadnych kluczy. Dostęp przyznawany jest losowo.

Dostając w ten sposób dostęp, otrzymujemy go od razu. Nie musimy niczego wpisywać, wystarczy uruchomić grę. Informacje o becie powinniśmy mieć na naszym mailu.

League of Runterra beta

Streamerzy nadający we współpracy z Riot Games również mogą przyznać dostęp do bety. Dzieje się to jednak losowo, a twórcy nie mają wpływu na to, kto otrzyma betę. Nie ma tutaj żadnych większych wymogów, które trzeba spełnić. Po prostu należy oglądać streamy na Twitch i mieć nadzieję, że coś nam wpadnie.

Nie dajcie się nabrać na klucze sprzedawane na stronach z aukcjami, ani specjalnych stronach gwarantujących betę. Nie ma możliwości, by ktokolwiek mógł wpuścić konkretne osoby do gry.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends