w

Do Super Smash Bros. Ultimate trafiają postacie znane z Minecrafta. Jak wyglądają?

W Smash Bros. Ultimate pojawią się Steve, Alex, Enderman i Zombie znani z Minecrafta.


Super Smash Bros. Ultimate to gra, która jest najbardziej rozbudowaną wersją bijatyki Nintendo. Rozgrywka polega na walce między sobą na dwuwymiarowej arenie, gdzie zadaniem jest zrzucenie go z platformy. Do gry regularnie dołączają nowe postacie, a wczorajszy dzień był dla graczy naprawdę niemałym zaskoczeniem. Plotki mówiły o Crashu Bandicoocie czy Doomguyu, a ostatecznie wyborem okazało się ktoś zupełnie inny – Steve, Alex, a nawet Enderman czy Zombie z Minecrafta.

Jak prezentują się nowe postacie?

Nowym bohaterom można przyjrzeć się w filmie promocyjnym, który został opublikowany w mediach społecznościowych przez twórców.

ZOBACZ – Among Us odtworzone w Minecrafcie. Jak wygląda rozgrywka i jak można zagrać ze znajomymi?

W innym filmie, gdzie sam koncept dodania postaci z Minecrafta jest omawiany przez Masahiro Sakurai – projektanta Super Smash Bros. Ultimate. Steve, Alex, Zombie i Enderman do gry trafią razem z DLC Fighter Pass Vol. 2, które ma kosztować 29,99 dolarów, a gracze dowiedzą się więcej informacji o wspomnianych bohaterach już jutro podczas największego wydarzenia związanego z Minecraft – Kiedy odbędzie się Minecraft Live? Co nowego wiadomo o najważniejszym wydarzenie dla graczy.