w

Kizo zatrzymany przez policję. Chodziło o pewne odwiedziny poszukiwanego przez Interpol rapera

Reklama

Ostatnio sporo tych zatrzymań przez polskie służby. Tym razem doigrał się Kizo, który wrócił z Dubaju.


Kizo, jeden z popularnych raperów miał się spotkać w Dubaju z polskim raperem, poszukiwanym już nie tylko przez polskie, ale i zagraniczne służby. Pisaliśmy o tym tutaj – KLIK. Okazuje się, że sprawa robi się coraz grubsza.

Po powrocie z Dubaju, a lotnisku czekała już policja, która zatrzymała Kizo. Ten miał się spotkać z Jongmenem i prawdopodobnie o to chodziło. Informacje o zatrzymaniu pojawiły się w jednym z wywiadów.

Kizo zatrzymany przez policję

Reklama

I choć sytuacja ta miała miejsce kilka dni temu,  to dopiero teraz zrobiło się o tym głośniej, bo ludzie zorientowali się w ogóle w sytuacji. W wywiadzie dla Artura Przybysza zawodnik MMA Jacek Gać mówił:

„Generalnie to on chyba sam nie wie, o co chodzi do tej pory. Myślę, że ja też nie mam żadnych informacji. Nie rozwijając się dużo, wiem, że wrócił z Dubaju, widział się między innymi z Jongmenem”

I to prawdopodobnie był powód zatrzymania, choć nie zostało to w żaden sposób potwierdzone. Kizo miał wyjść za poręczeniem – nie wiadomo konkretnie jakim. Sprawa jest dość świeża i nikt z raperów nie komentuje tego, co się tak naprawdę wydarzyło.

Można tylko podejrzewać, że polskie służby chciały dostać informacje o Jongmenie, którego ścigają listem gończym. Kizo miał się z nim widzieć, więc logiczną wydaje się teoria o tym, że to właśnie to spotkanie miało być powodem zatrzymania.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka