w

Bastion doczeka się reworku na Overwatch 2? To obecnie najlepszy kandydat

Overwatch 2 dało spore nadzieje osobom, które bardzo polubiły pociesznego Bastiona.


W Overwatch jest w sumie kilka postaci, które mają swoją niszę. Natomiast Bastion jest obecnie bohaterem, którego naprawdę trudno dopasować do obecnego stanu gry.

Wiele osób wskazuje, że choć na niższym poziomie nawet sobie radzi, to im wyżej, tym jest gorzej. Bohater jest niesamowicie sytuacyjny i widocznie odstaje od innych.

Rework Bastiona wisi w powietrzu?

Overwatch 2 na horyzoncie spowodowało, że wiele osób zaczęło patrzeć na Bastiona z nadziejami. Blizzard wypowiadał się, że prawdopodobnie dotknie lekko wszystkich bohaterów na wyjście Overwatch 2. To wtedy Bastion mógłby się doczekać większych zmian.

Z bohaterem jest taki problem, że przy jego obecnych umiejętnościach bardzo łatwo przesadzić. Mieliśmy tego przykład kilka miesięcy temu. Dlatego społeczność uważa, że patrząc na jego statystyki i obecną sytuację Overwatch, bohater musi zostać udoskonalony nie tylko pod względem balansu, ale także posiadanych skilli.

Blizzard nigdy nie ukrywał, że ma problem z Bastionem. Postać była zmieniana jeszcze przed premierą. Kiedyś jego ultem był kierowany samochodzik.

Następne zmiany kompletnie usunęły mu tarczę, którą wiele osób bardzo ceniło. Postać choć dobra w określonych sytuacjach, to jednak według graczy powinna przejść znaczące zmiany.