w

BlizzCon 2019: Harmonogram ujawniony

Poznaliśmy już pełny harmonogram BlizConu 2019.


BlizzCon 2019 tuż za rogiem. W związku z tym developer ujawnił już harmonogram targów. Niestety, najciekawsze zostawiono na koniec. Nie wiadomo jednocześnie, o której godzinie rozpoczną się które ogłoszenia.

Standardowo o 20:00

Najciekawszy dzień to oczywiście 1 listopad, tak naprawdę od godziny 20:00 trzeba oglądać główną scenę, tutaj nazwaną mityczną. Blizzard zostawia trochę tajemniczości i postanawia nie pokazywać, jaka gra będzie na początku, a jaka na końcu.

Nowości zapowiada się całkiem sporo, bowiem na panele przeznaczono w sumie 45 minut. Co można ogłosić przez ten czas? Praktycznie wszystko.

O 20:00 mamy ceremonię otwarcia i od 21:30 zaczynają się panele poszczególnych gier. Cały harmonogram dostępny jest na oficjalnej stronie.

Olbrzymie oczekiwania

To 45 minut jest całkiem krzepiące, jeżeli chodzi o możliwe ogłoszenia. Oczekiwania względem BlizzConu są ogromne, a nastroje dość bojowe. Pod postem z oficjalnym harmonogramem pojawiły się praktycznie same komentarze dotyczące Hong Kongu i bojkotowania BlizzConu. Na ile to wszystko się sprawdzi i czy faktycznie będziemy mieli protesty przed targami – dowiemy się już bardzo niedługo.