w

Drużyna Vancouver Titans o dacie wydania Overwatch 2

Reklama

Wygląda na to, że mamy kolejną wpadkę. Tym razem jednej z drużyny Overwatch League.

Reklama

Jednym z najgorętszych tematów odnośnie Overwatch 2 jest oczywiście data premiery. Do tej pory było kilka przecieków na ten temat, ale żaden z nich nie był dość wiarygodny.

Wygląda jednak na to, że pojawił się całkiem ciekawy wyciek od jednej z drużyn, która najwidoczniej nie przemyślała swojego wpisu.

Overwatch 2 w 2020 roku

Na profilu Twitter drużyny pojawiła się informacja odnośnie tego, że Overwatch 2 wychodzi w tym roku. Post został w pośpiechu usunięty. Prawdopodobnie mówimy tutaj o wpadce, ujawniającej wstępne plany Blizzarda.

Drużyny Overwatch League często posiadają niektóre informacje wcześniej. Tak może być i w tym przypadku. Być może ktoś za bardzo się rozpędził i podał wiadomość, która miała być poufna? Jedna z teorii mówi o tym, że osoba odpowiedzialna za media społecznościowe nie wiedziała, że nie może się dzielić taką informacją.

Z drugiej strony mógł to być wpis od kogoś, kto po prostu się zapędził i zasugerował jakąś niepotwierdzoną informacją. Jak zwykle nie możemy być do końca pewni tego, co właśnie zaszło. Fakty są jednak takie, że drużyna w najbardziej prestiżowej lidze Overwatch spytała graczy, czy są podekscytowani tegoroczną premierą drugiej części gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch