w

Echo w Overwatch ponownie osłabiona. Bardzo zmniejszone obrażenia

Echo została ponownie osłabiona. Nowa aktualizacja serwera PST oprócz bugfixów wpłynęła właśnie na nową bohaterkę.


Blizzard po wielu miesiącach oczekiwań w końcu postanowił wprowadzić do gry nową postać. Zgodnie z przewidywaniami jest to Echo, nowy DPS. Postać przebywa obecnie na serwerze testowym, gdzie znowu jest osłabiana.

Poprzedni nerf dotyczył jednej z mechanik, która pozwalała Echo na dłuższe i szybsze latanie. Teraz osłabienie dotyka obrażeń i kosztów umiejętności specjalnej.

Nerf Echo na PST

Nowa aktualizacja serwera testowego wprowadza kilka poprawek błędów i właśnie nerfy Echo. Co zostało zmienione?

  • Bomby Przyczepne
    • Obrażenia zmniejszone z 30 do 25
  • Duplikacja
    • Koszt umiejętności specjalnej zwiększony o 16%

Obie zmiany są bardzo odczuwalne. Gracze będą dłużej ładować umiejętność specjalną, a bomby przyczepne zadadzą mniej obrażeń. Porównanie możecie zobaczyć poniżej.

Nie wiadomo, czy to koniec zmian. Echo na PST spędzi zapewne jeszcze około tygodnia, więc Blizzard ma mnóstwo czasu. Do tej pory praktycznie wszyscy uważali, że Echo choć ma świetne umiejętności, to jednak doświadczony gracz jest w stanie samemu ciągnąć drużynę do góry, wygrywając mecz.

Teraz może się to trochę zmienić. Jedną z bardzo silnych stron postaci były właśnie bomby przyczepne. Trafna seria potrafiła wyeliminować wiele postaci praktycznie w ułamku sekundy.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch