w

Skórki postaci widoczne już na ekranie wyboru bohatera w Overwatch?

Gracze Overwatch proponują małą, ale ciekawą zmianę do ekranu wyboru postaci przed meczem.


Overwatch cały czas się zmienia. Co jakiś czas odświeżenie przechodzi także interfejs samej gry. Wraz z nadchodzącą drugą częścią Overwatch, społeczność proponuje pewną zmianę do ekranu wyboru postaci.

Jeden z użytkowników Reddita pokazał, jak wyglądałby ekran przed mecze, gdyby uwzględniał nie tylko postać, ale również posiadaną skórkę.

Skórka już na ekranie wyboru

Wygląda to naprawdę schludnie i choć nie jest kosmiczną zmianą, która wywoła emocje pokroju puli bohaterów, to jednak wydaje się to zwyczajnie dobrym pomysłem.

Jedyną obawą są nowi gracze, którzy niekoniecznie będą umieli od razu rozpoznać, co za bohaterów wybrała ich drużyna. Overwatch jest jednak na tyle czytelny, że raczej nie stanowiłoby to problemu na dłuższą metę.

Nie jest żadną tajemnicą fakt, że Overwatch 2 będzie zawierał kompletne odświeżenie UI. W związku z tym być może zobaczymy coś takiego w drugiej części.

Póki co wiadomo, że na pewno zmieni się HUD już wewnątrz meczu. Odświeżone zostaną ikonki umiejętności, likwidacji, czy samych bohaterów. Nie wiadomo, czy ekran główny też przejdzie odświeżenie, natomiast wydaje się to być dość logiczne, patrząc na resztę zmian.