w

Faktycznie czeka nas podwodna mapa w Overwatch? Teoria graczy odnośnie nowego zwiastuna

Gracze zaczęli główkować i doszli do bardzo ciekawych wniosków.


Blizzard w przeszłości już zapowiadał różne nowości za pomocą wskazówek na mapie. Możliwe, że tym razem jest podobnie. Na mapie Ekopunkt pojawił się dziwny przedmiot, który doczekał się już wielu teorii.

Najpopularniejsza z nich mówi o pojawieniu się w Overwatch podwodnej mapy. Jak dziwna kula z Ekopunktu łączy się z wodną miejscówką?

Niebieskie logo kluczem?

Gracze bardziej, niż na napis “GREY” skierowali swoją uwagę na kolor loga.

Youtuber o nicku Blame The Controller – Overwatch wskazuje, że prawdopodobnie nie jest to przypadek. Normalne logo Overwatch jest oczywiście szare z pomarańczowymi akcentami. Na Ekopunkcie mamy jednak w wielu miejscach logo koloru zielonego.

Zielone logo było też swego czasu używane przez samą społeczność, która organizowała różne akcje w stylu sadzenia drzew. Gracze połączyli to wszystko i według nich kolory oznaczają konkretne żywioły.

Stąd niebieski w naturalny sposób łączy się z wodą. Tak się składa, że Blizzard już kiedyś dał nam jedną wskazówkę odnośnie możliwego, wodnego motywu. Jedna ze skórek Winstona ma właśnie niebieskie oznaczenia.

Przypadkowo łączy się to z wodą, podobnie jak bardzo stara grafika koncepcyjna:

Jest to oczywiście koncept z naprawdę wczesnych etapów produkcji Overwatch. Mamy tu przedstawioną lokację o nazwie Galapagos. Czy może to być nowa miejscówka, jaką zobaczymy w grze?

Tego nie wiadomo, jednak byłoby naprawdę ciekawie móc grać w podwodnym kompleksie. Blizzard mógłby trochę zaszaleć i dodać przykładowo fizykę wody, która w pewnych miejscach na mapie spowalniałaby postacie. Możliwości jest mnóstwo.