w

Gracze chcą Jeffa Kaplana jako tło w menu na Święta w Overwatch

Propozycja jednego z graczy po prostu eksplodowała na Reddicie.


Zimowa Kraina Czarów 2019 coraz bliżej. Event zacznie się już za niecały miesiąc, a gracze nie mogąc się doczekać podsuwają Blizzardowi swoją pierwszą propozycję.

Tym razem to nie skórka, nie emotka, a propozycja tła w menu.

Jeff Kaplan w roli głównej

Podczas jednego ze świątecznych eventów, Blizzard zorganizował klimatyczny stream. Działo się na nim stosunkowo niewiele. Jeff Kaplan przez kilka godzin siedział koło kominka, co jakiś czas wykonując jakieś małe aktywności. Tutaj zjadł ciastko, tam coś powiedział.

Wszystko miało bardzo unikalny klimat i gracze miło zapamiętali tamten okres w grze. Stąd propozycja jednego z użytkowników Reddita o nicku DocterrificDoc, by w tym roku umieścić Jeffa Kaplana w menu gry.

To prawdopodobnie ostatnie Święta w pierwszej części gry. W przyszłym roku możliwe, że Blizzard będzie organizował ten event już także w Overwatch 2. Dlatego gracze proszą, by mogli poczuć ten klimat raz jeszcze.

Na pewno byłoby to coś nowego, świeżego. Są jednak małe szanse, że Blizzard na to pójdzie. Ostatecznie Jeffa nie wszyscy znają, nie każdy kojarzy o co tutaj chodzi i niekoniecznie nowi gracze muszą wiedzieć, że kilka lat temu było takie wydarzenie.