w

W Overwatch można grać za darmo przez tydzień, ale tylko na jednej platformie

Przez ograniczony czas będzie można zdobyć Overwatcha za darmo na Nintendo Switch.


Blizzard chce, aby więcej osób grało na Switchu i ogólnie w Overwatcha, dlatego postanowił udostępnić tę grę za darmo dla członków Nintendo Switch Online. Okazja będzie trwała od 13 do 20 października 2020 roku. Istnieje jednak możliwość zdobycia Overwatcha bez wykupionej subskrypcji online.

Blizzard INC

W jaki sposób można zdobyć Switcha bez wykupionej subskrypcji?

Jeśli użytkownik jeszcze nie jest zarejestrowany, to ma możliwość skorzystania z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, który obejmie dokładny czas, przez który Overwatch będzie darmowy.

Kiedy produkcja stała się tymczasowo bezpłatna na PC lub inne konsole, została ograniczona do “Szybkiej gry” i pozwala graczom na zdobycie maksymalnie określonego poziomu. Mimo to, Nintendo w swoim tweecie mówi, że gracze będą mogli “poznać pełną wersję” gry.

Jak grać w Overwatch na Nintendo Switch za darmo?

  1. Przejdź do sklepu Nintendo eShop na swoim Switchu.
  2. Zarejestruj się, aby skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego Switch Online (jeśli nie masz jeszcze subskrypcji).
  3. Pobierz Overwatch za darmo (od 13 października) i dołącz do gry.
  4. Pamiętaj, aby anulować subskrypcję – jeśli nie chcesz płacić – przed upływem 7-dniowego okresu próbnego.

Co ciekawe, warto zauważyć, iż promocja ma miejsce prawie rok po tym, jak produkcja Blizzarda pojawiła się na Switchu. Dokładnie miało to miejsce 15 października 2020 roku.