w

Jeff Kaplan o długości kampanii fabularnej w Overwatch 2

W związku z ogłoszeniem Overwatch 2, pracownicy Blizzarda udzielają wielu różnych wywiadów.


Wywiady to zawsze ogromna dawka informacji odnośnie tego, co planuje Blizzard. Dopiero po ogłoszeniu Overwatch 2 trochę to wszystko ruszyło. Kolejne osoby pracujące przy OW 2 informują o planach Zamieci.

Tym razem to Jeff Kaplan udzielił wywiadu dla The Washington Post, w którym wypowiedział się na temat długości kampanii w Overwatch 2.

Typowa długość dla produkcji AAA

Jeff zaznacza, że nie można traktować OW 2 jako dodatku, czy rozszerzenia. Ilość nowości po prostu to wyklucza. Szczególnie patrząc na kwestie związane z fabularną częścią gry. To właśnie misje i content PvE ma tu stanowić większość.

Będzie to kompletne fabularne doświadczenie, jakiego oczekuje się od każdej produkcji AAA.

To na pewno dobra wiadomość dla wszystkich, którzy oczekiwali zrównania fabularnego Overwatch z topowymi grami, które mają ogromne budżety, wielkie zespoły developerów, czy w końcu masę aktywności już w samym tytule.

Kaplan stroni od dokładnej ilości godzin, jaką będziemy mogli poświęcić na zabawę w Overwatch 2. Zaznacza tylko, że będzie to „znaczący” czas.

Trudno się dziwić, że nie została podana długość kampanii i wszystkich misji. Blizzard zapewne tego jeszcze po prostu nie wie. Nadal nie ma potwierdzenia daty premiery. Prace trwają i nie da się obecnie podawać ostatecznych liczb, gdy jeszcze wszystko się może zmienić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch