w

Kiedy Echo znajdzie się w Overwatch? Zapowiedź Blizzarda podaje konkretną datę

Echo, najnowsza postać znajdzie się w Overwatch w przyszłym tygodniu.


Wszyscy czekają na Echo, najnowszą bohaterkę w Overwatch. Wiele osób było przekonanych, że to właśnie dzisiaj postać wejdzie na serwery live.

Tymczasem Blizzard postanowił zaskoczyć i przesunąć premierę postaci o tydzień. Dzisiaj wiemy, że Echo na serwerach pojawi się 14.04.2020.

Echo w następny wtorek

Postać obecnie jest testowana na serwerze testowym. Każdy może zainstalować sobie PST i spróbować swoich sił. Bohaterka została całkiem miło przyjęta i choć doczekała się kilku zmian, to jednak zdaje się być dobrze zbalansowana.

Echo zobaczymy 14 kwietnia 2020 około godziny 20:00 – to wtedy do Overwatch wchodzi większość aktualizacji. Razem z postacią powinno pojawić się również naprawienie systemu POTG w taki sposób, by nie premiował już Moiry, czy Brigitte.

Echo ma nieco ożywić Overwatch

Jednym z głównych zadań Echo jest przyniesienie powiewu świeżości do gry. Trudno jednak powiedzieć, by społeczność była jakoś niesamowicie ucieszona tą bohaterką. Choć ma pozytywne opinie, to jednak wydaje się, że nie wprowadzi zbyt wielkiej zmiany do codziennej gry. Blizzard zrobił smaka na Overwatch 2 i teraz trudno będzie zadowolić społeczność, nawet nową postacią.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch