w

Kiedy Halloween 2019 w Overwatch? Czego się można spodziewać?

Przed graczami Overwatch kolejny event. Kiedy się zacznie i co na nim będzie?


Halloween to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych eventów w Overwatch. Głównie przez wzgląd na zaskakujące przedmioty kosmetyczne.

Kiedyś chodziło jeszcze o dedykowany tryb, natomiast obecnie jest on po prostu powtarzany i nie niesie za sobą większego zainteresowania.

Kiedy Halloween w Overwatch?

Eventy w Overwatch trwają zazwyczaj 3 tygodnie. Halloween do tej pory było mocno przewidywalne, jeżeli chodzi o start i tak oto, społeczność obstawia dwa terminy.

Jednym z nich jest 8 października – naturalna data dla Blizzarda, wypadająca w ich ulubiony wtorek. Drugim terminem jest 10 października. Obie daty wydają się naprawdę sensowne i bardzo prawdopodobne.

10 października byłby niemałym wyjątkiem, bo do tej pory wydarzenia sezonowe wychodziły we wtorki. Tutaj mielibyśmy małą zmianę podyktowaną faktem, że Halloween w Overwatch skończyłoby się przed tym w rzeczywistości.

Czego się spodziewać?

Po Halloween trudno spodziewać się przełomowych nowości. Na pewno zobaczymy nowe przedmioty kosmetyczne, czyli skórki, emotki, pozy zwycięstwa, graffiti etc.

Wyjdzie też tryb Halloweenowa Groza. Tutaj raczej nie pojawi się wiele zmian. Ciekawie prezentują się jednak wiadomości odnośnie zmian JunkerTown.

Według przecieków mapa miałaby się doczekać swojej ciemniejszej i mroczniejszej wersji.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch