w

Mauga może być nowym bohaterem w Overwatch! Prawdopodobny tank!

Mauga to nowa postać, jaka pojawiła się we wczorajszym komiksie z Baptiste w roli głównej.


Właśnie teraz mamy okres, w którym powinna zostać zapowiedziana nowa postać. Minęły 3 miesiące od wydania Baptiste. Jeżeli Blizzard będzie się trzymał swojego harmonogramu, to albo już znamy nową postać – Mauga, albo poznamy niedługo.

Mauga możliwym bohaterem

Maugę poznaliśmy we wczorajszym komiksie. Postać nie tylko posiada już imię, ale także w pełni zaprojektowany wygląd. Z komiksowego opisu wiemy, że jest ogromnej postury.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Widzicie to na grafice u góry, że Mauga jest znacznie większy od Baptiste i pozostałych postaci. Wygląda tutaj na tanka, który może się pojawić w grze. Co wiadomo oprócz samego wyglądu?

Bronie Mauga

Blizzard ujawnił również uzbrojenie, jakim włada „wielkolud”.

  • Z komiksu dowiadujemy się, że postać ma dwa wielkie działka, które trzyma na swoich plecach.
  • Posiada także ogromną tarczę
  • Nie mogło się obyć bez własnej osłony, także Mauga ma również mocny i ciężki pancerz

Trudno o bardziej oczywisty opis tanka. Choć może być to jakaś zmyłka, w końcu Brigitte również ma tarczę, a w Overwatch funkcjonuje jako wsparcie.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Jeff Kaplan o nowej postaci

W dzisiejszym filmie z wiadomościami od twórców Jeff mówi bardzo ciekawe zdanie.

Poznacie nowe osoby, które mogą lub nie, stać się ważnymi postaciami w świecie Overwatch.

Wczorajsze opowiadanie przywołuje kilka osób. Żadna jednak nie miała zaprojektowanego tak szczegółowego wyglądu. To daje mocne podstawy sądzić, że Mauga naprawdę może się pojawić w grze.

Kiedy wyjdzie Mauga?

Przyjmując, że rzeczywiście jest to nowy bohater, to powinniśmy go zobaczyć za kilka dni. Pełne ujawnienie umiejętności zapewne poprzedzi jeszcze jakaś zapowiedź, choć nie jest to już takie pewne. Blizzard ostatnio mocno zaskakuje, więc kto wie.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Trzeba jednak pamiętać o słowach Jeffa Kaplana. Ten w jednym z wywiadów ujawnił, że to lato ma być inne pod względem terminów. Może to oznaczać tyle, że ujawnienie postaci będzie trochę inne, może przesunięcie w czasie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch