w

Overwatch 2 pojawił się na Steamie, więc gracze pokazali, co o nim sądzą. Tak złych recenzji dawno nie było

Użytkownicy platformy Steam zbombardowali Overwatcha 2 setkami negatywnych opinii.


Overwatch 2, hero shooter wydany przez Blizzarda, właśnie zadebiutował na Steamie. Pojawienie się go tam nie spotkało się jednak z pozytywnym przyjęciem, gdyż tysiące graczy zalało sklep negatywnymi recenzjami. Powiedzieć, że ocena gry jest słaba, to jak nic nie powiedzieć.

“Przytłaczająco negatywne” oceny Overwatch 2

Zaledwie kilka godzin po pojawieniu się Overwatcha 2 na platformie Steam 10 sierpnia 2023 roku, gra otrzymała informację, że jej oceny są “przytłaczająco negatywne”. Wszystko to przez tysiące krytykujących recenzji, które zalały Steama. Krytycznych komentarzy cały czas przybywa.

Sporo recenzji nie dotyczy samej gry, ale jej wydawcy. Gracze krytykują Blizzarda za przeróżne rzeczy i rozwiązania, a robienie tego pod tytułem, który miał świeżą premierę na Steamie, wydaje się dla nich idealnym pomysłem.

Bombardowanie gier negatywnymi opiniami niedługo po ich wydaniu stało się od jakiegoś czasu dość powszechnym zjawiskiem, które jest przez wiele osób mocno krytykowane. Ich zdaniem wylewanie frustracji związanych z firmą w komentarzach jest zwyczajnie dziecinne i zaśmieca tę sekcję, do której zagląda się zazwyczaj po to, by poznać opinie o rozgrywce.

Po wejściu w opinie o Overwatchu 2 można zobaczyć wpisy w przeróżnych językach, często o prześmiewczej treści. Jedni nawiązują do chciwości wydawcy, inni wracają do afer związanych z traktowaniem pracowników, a jeszcze inni śmieją się, że Blizzard wydał grę na podstawie treści 18+ (nawiązuje to do faktu, że kontent NSFW z Overwatcha jest szalenie popularny w internecie).

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch