Najpopularniejsze postacie w Overwatch w tym miesiącu!


BLIZZARD ENTERTAINMENT

To, co obecnie jest w mecie, jeżeli chodzi o wszystkie rangi w Overwatch.


Jesteśmy przed dużą aktualizacją, zmieniającą balans postaci. Stąd warto się przyjrzeć temu, jak prezentuje się czołówka popularnych postaci.

Najpopularniejsze obecnie postacie w Overwatch

Wybieramy PC, ostatni miesiąc i tryb kompetytywny, czyli po prostu rankedy. Kto znajduje się na szczycie?

Na górze Mamy Anę, która znacznie odstaje od pozostałych postaci. Widać, że ta bohaterka nadal idealnie się sprawdza, jeżeli chodzi o leczenie. Co ciekawe, aż 3 postacie w TOP 5 to bohaterowie wsparcia. Na drugi miejscu Reinhardt, którego częstotliwość wyboru bije na głowę drugiego tanka w topce – Wieprza. Na 4 miejscu mamy Łaskę, która zawsze będzie u góry.

TOP 10 pokazuje, że gracze naprawdę lubią bohaterów wsparcia. Na 10 miejsc, aż 5 zajmują wspierający. Drugą najpopularniejszą klasą są tanki.

Po zmianach być może Baptiste przebije się mocniej do góry. Czeka go spory buff. Reszta raczej nieznacznie zmieni swoje pozycje.

Dajcie znać, czym Wy gracie!


Zaloguj się, aby skomentować
najnowszy najstarszy oceniany
Michał “Mikele” Parchaś
Gość
Michał “Mikele” Parchaś

Zadnego dpsa. Co sie dziwic. balans

Cervest
Gość
Cervest

Nie balans, tylko fakt, że DPS’ów jest tyle samo co supportów i tanków razem wziętych. Przez to każdy z nich ma swój mniejszy procent. Na prawdę sądzisz, że w brązie, silverze, goldzie i platynie ludzie przejmują się czymś takim jak balans?

Maciek Jaroń
Gość
Maciek Jaroń

BlIzaRD NiENawiDzi HeAlerów I TANków