w

Nowy tryb treningowy w Overwatch. Dokładnie tego chcieli gracze i sami sobie go stworzyli. Blizzard wstydź się

Warsztat to niesamowite narzędzie, które tym razem posłużyło do stworzenia nowego trybu treningowego.


Blizzard w przeszłości obiecywał wiele rzeczy, jak chociażby POTG 2.0, czy nowy obszar treningowy z różnymi botami, które rzeczywiście na coś mogłyby się przydać.

Niestety, developerzy nie zdecydowali się na stworzenie przydatnego obszaru treningowego, więc gracze wzięli sprawy w swoje ręce.

Nowy obszar treningowy

PMAJellies stworzył własny obszar treningowy, który ma dokładnie to, czego chcieli gracze. Różne rodzaje botów, w tym także latające Fary. Można tu potrenować celność na wieżyczkach Symmetry, czy teleportujących się Żniwiarzach.

Było to tak trudne, że gracze zrobili to po prostu sami. Bez Blizzarda i bez czekania. Trochę wstyd, że tyle czasu czekaliśmy na coś, co udało się zrobić społeczności. Kod do mapy to BTRZE, gdyby ktoś chciał spróbować – a na pewno znajdą się takie osoby.

Nie można jednak powiedzieć, że Blizzard kompletnie nic nie robi. Od aktualizacji 1.43, w obszarze treningowym możemy grać w kilka osób. To dobra zmiana, natomiast wielokrotnie powtarzało się, że cały obszar potrzebuje albo kompletnej przebudowy, albo nowych rodzajów aktywności.