w

Overwatch 2: Nowe tryby PVP & PVE, nowy system levelowania, nowy cinematic na BlizzCon 2019

Osoba, która w zeszłym roku przedwcześnie ujawniła pojawienie się Ashe teraz donosi o nowościach, które mają zostać ujawnione podczas BlizzConu 2019.


Ten BlizzCon faktycznie może się okazać strzalem w dziesiątkę, o ile te przecieki się sprawdzą. Osoba, która w zeszłym roku “zleakowała” Ashe, teraz informuje o nowościach, jakie planowane są na BlizzCon 2019.

Nie zostało to potwierdzone, więc do tych informacji podchodźcie z dystansem.

Overwatch 2.0 na BlizzCon 2019

Jeżeli to wszystko się sprawdzi to będziemy mieć faktycznie Overwatch 2.0. Gra ma zostać mocno odświeżona, a z najważniejszych dodatków gracze mają otrzymać:

  • Nowe tryby PVP i PVE
  • Nowy system progresji, czyli zdobywania poziomów
  • Nowy film animowany

Oprócz tego pojawiły się też krótkie komentarze do tych informacji. Przykładowo system progresji ma brać pod uwagę to, jak gramy daną postacią. Z kolei nowy film animowany ma być o wielu postaciach, natomiast głównymi bohaterami będą Mei, Smuga i Winston, pojawi się również młody Genji.

Sama gra faktycznie ma nosić nazwę Overwatch 2 jako nowe otwarcie. Dwójka ma zostać dopisana gdzieś podczas filmu animowanego – najpewniej na końcu. Ostatecznie na scenie pojawi się Jeff i wyjaśni nowości.

Choć przecieki wielokrotnie były po prostu wymysłami graczy, o tyle tym razem źródło wydaje się pewniejsze, niż w przeszłości. Nadal nie można jednak tego traktować jako zupełnego pewniaka.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch