w

PRO narzekają na Moirę i uważają, że powinna dostać mocne nerfy lub rework

Profesjonalni gracze coraz głośniej mówią o problemie, jakim jest Moira.


Wiele osób uważa, że efektywne używanie umiejętności Moiry jest na ten moment po prostu zbyt łatwe. Profesjonalni gracze narzekają, że postać daje za dużo profitów z prostego używania lewego przycisku myszki.

Wskazuje się między innymi na kule biotyczne, których używanie ma być praktycznie „RNG”.

Nerf Moiry praktycznie pewny?

Samito poświęcił cały film tematowi Moiry i temu, dlaczego według niego postać powinna zostać znerfiona. Już na początku wspomina o kulach biotycznych, które według niego nie wymagają dosłownie żadnych umiejętności, a są bardzo mocne.

Video

To nie pierwszy raz, gdy ktoś zwraca uwagę na problem z Moirą. Postać zbiera złote medale bez większego wysiłku. Jej umiejętności zdają się wręcz nie pasować do roli wsparcia, a bardziej do bohatera ataku. Nic dziwnego, że wiele osób gra Moirą jak DPSem.

Głównym problemem jest to, że mogę robić dosłownie wszystko bez żadnych umiejętności. Mogę uciec, mogę zadać więcej obrażeń od mojej drużyny – bez optymalnej kompozycji przeciwko naszym przeciwników i nie wymaga to żadnego skilla. 

Żali się twórca filmu i rzeczywiście coś w tym jest.

Ale są też trudne mecze

Natomiast nie można aż tak generalizować. W niektórych meczach naprawdę trzeba być Moirą wszędzie, żeby pociągnąć drużynę do góry. Natomiast faktycznie, jest to postać, którą da się carrować mecze.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch