w

Więcej o Echo dowiemy się w drodze prowadzącej do Overwatch 2

Echo praktycznie na pewno w jakimś momencie stanie się nową postacią w Overwatch.


Postać, którą Blizzard nazwał Echo, znalazła specjalne miejsce w sercach graczy. Unikalny wygląd i niesamowicie ciekawa historia sprawiły, że wiele osób czeka na Echo nawet bardziej, niż na Królową JunkerTown, czy inne możliwe postacie.

Echo odegra jednak ważną rolę w historii Overwatch i jak ponownie usłyszeliśmy, pojawi się o niej o wiele więcej informacji.

W drodze do Overwatch 2

Jeff Kaplan ponownie udzielił kilku odpowiedzi dziennikarzom. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że Jeff obecnie jest w złocie jako wsparcie i tank oraz platynie jako DPS. Oprócz tego typu ciekawostek, wspomniano także o Echo.

Gracze dowiedzą się o Echo o wiele więcej podczas drogi do Overwatch 2.

Można więc przypuszczać, że Echo pojawi się jeszcze w Overwatch „1”. Ewentualnie zobaczymy większą ilość jej historii, podgrzewanie atmosfery i wyjście w Overwatch 2 – wskazywałby na to model postaci dopasowany już do drugiej części.

Echo zobaczyliśmy między innymi w filmie animowanym na BlizzConie 2019. Większość osób była bardzo podekscytowana, że w ogóle się pojawiła. Niestety, to Sojourn potwierdzono jako kolejną postać, jaką ujrzymy w grze.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch