w

„Wpadka” pokazała nowy ekran wyboru postaci w Overwatch 2 i Doomfista jako tanka

Wczoraj na oficjalnym profilu Overwatch League udostępniono screena prezentującego obecny wygląd ekranu wyboru bohaterów z Overwatch 2.


Takich wpadek będzie coraz więcej i raczej gracze nie powinni się temu dziwić. Wczoraj na oficjalnym profilu Overwatch League znalazła się wczesna wersja wyglądu ekranu wyboru postaci. Nie ma na niej zbyt wiele i ewidentnie widać, że przed Blizzardem jeszcze sporo pracy.

Jest to jednocześnie pewne potwierdzenie wcześniejszych informacji, które przekazywał sam Blizzard odnośnie Doomfista. Ten rzeczywiście zmieni rolę na tanka. Pierwsze wskazówki na ten temat pojawiły się już 5 miesięcy temu.

Jak teraz wygląda ekran wyboru?

Ekran jest dość pusty, ale to normalne. Warto pamiętać, że zdecydowanie nie jest to ostateczna wersja, a ta, która jest dostępna w ramach alfa testów.

Największe znaczenie ma tutaj Doomfist. Blizzard najwyraźniej zrealizował swój plan zmiany roli postaci.

Pierwotnie deweloperom zależało na zmniejszeniu potencjału w zadawaniu obrażeń i zwiększeniu umiejętności czy też zdolności do obrony własnej i samej drużyny. Umiejętności Doomfista po jego reworku są jak na razie owiane tajemnicą, ale skoro pojawiają się takie „wpadki”, to zapewne skille również zostaną ujawnione przed czasem.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch