w

xQc przypadkowo włączył Overwatch 2. Tak wygląda logowanie na serwer testowy

Reklama

xQc jest jednym z najpopularniejszych streamerów na świecie. Dzisiaj zaliczył pewną nietypową, choć w zasadzie dla niego bardzo typową wpadkę.


xQc jest absolutnie topowym streamerem, co widać po zestawieniu ostatnich 30 dni.

Streamer od lat streamuje prawie codziennie, zostawiając pod tym względem wszystkich innych mocno w tyle. xQc był znany głównie z Overwatcha, potem przerzucił się także na inne produkcje. Dzisiaj w związku z nadchodzącą premierą streamer powraca do OW i zalicza sporą wpadkę.

xQc zalogował się nie tu, gdzie powinien

Reklama

Wpadka xQc jest odpowiedzią na jedno z pytań, które cały czas nieprzerwanie pojawia się w społeczności – czy Overwatch 2 będzie osobną grą na Battle.necie. Wpadka xQc potwierdza, że można to zrobić nawet poprzez zmianę regionu, nie trzeba mieć całej osobnej gry, a obie te produkcje można w łatwy sposób złączyć ze sobą w kliencie.

Co zrobił xQc? Podczas próby wejścia do Overwatcha włączył serwer testowy, który okazał się być drugą częścią Overwatcha.

Video

Chwilę potem streamer napisał do kogoś, potencjalnie do osoby odpowiedzialnej za influencerów. Oczywiście takie przeoczenie stało się niesamowicie popularne. Przypomnijmy, że w tym momencie dostęp do OW mają wybrane osoby ze społeczności (mające realny wpływ na community, opinie etc.), profesjonalni gracze i sami pracownicy Blizzarda.

Na szczęście nic wielkiego tutaj nie widać, to po prostu logowanie do Overwatch 2. Nijak wpływa to na informacje o grze, kontrakt samego streamera czy nastroje w Blizzardzie. Ludzie po prostu wiedzą, jak to wygląda przy logowaniu się i mają świadomość, że Battle.net nie potrzebuje rozdzielania OW2 od pierwszej części.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Overwatch