w

Zaprezentowano trzy emotki, jakie otrzyma Echo, nowa postać postać w Overwatch

Choć nie ma ich jeszcze na serwerze PST, to już możemy zobaczyć trzy nowe emotki do Echo.


Blizzard nie wprowadził jeszcze nowych przedmiotów kosmetycznych do Echo na serwer testowy, natomiast już teraz możemy zobaczyć w sumie trzy nowe emotki.

Trzeba powiedzieć, że postać jest naprawdę kobieca, nawet przy wykonywaniu różnych animacji.

Trzy emotki do Echo

Możemy zobaczyć emotkę, którą ma praktycznie każda postać, czyli siadanie. Widzieliśmy ją także na zwiastunie z historią, także raczej nikogo nie zaskoczy. Oprócz tego jest też coś w rodzaju wyskoku z obrotem oraz ukłonienie się.

Echo choć jest na PST zaledwie kilka dni, to już zdążyła otrzymać osłabienie. To dotyczyło jej lotu, który Blizzard postanowił nieco zmienić. Oprócz tego bohaterka radzi sobie całkiem dobrze. Jej balans wydawał się nieco zaburzony, natomiast im dłużej gracze ją testują, tym więcej rzeczy dostrzegają.

Szybko okazało się, że prędkość likwidowania wrogich celów wcale nie jest taka duża, szczególnie, gdy przeciwnicy są ruchliwymi Smugami. Echo najlepiej będzie się sprawdzać przeciwko tarczom i wszelkiego rodzaju tankom.

Na jej prawdziwy test będziemy musieli jednak poczekać jeszcze około 2 tygodni, bo mniej więcej za tyle pojawi się na serwerach live. Na początku oczywiście nie będzie dostępna w grach rankingowych, także będzie chwila, by nauczyć się gry nią.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch