w

Strajk Rolników. „Walić szmaciarzy” mówi rolnik, za którym zrobił się korek

Takie sytuacje zdecydowanie nie wpływają pozytywnie na odbiór ludzi.


Wiele osób rozumie sytuacje rolników, inni jednak mocno się irytują na korki, w których muszą stać. Wiadomo, że sprawa ta mocno polaryzuje Polaków, więc dochodzi do różnych scen, które niekoniecznie są pozytywne.

I tak jeden z rolników nie tylko uznał za świetny pomysł nagranie tego, ale także wrzucenie do sieci. Nie ma tam żadnej agresji, nic się wielkiego nie dzieje, a rolnik do kierowcy BMW mówi: „walić szmaciarzy”.

Trochę tak średnio

Strajk nie potrzebuje takich scen, a mimo tego mają one miejsce. Nie ma tutaj większego kontekstu, jedna z osób prowadzących prawdopodobnie kolumnę ciągników nagrywa kierowców, którzy nic kompletnie nie robią i odzywa się do nich per „szmaciarze”.

Video

Zostało to szeroko skomentowane, między innymi w filmach na TT, gdzie jet dobrze wyjaśnione, dlaczego takie postępowanie jest nieodpowiednie.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@pancynik/video/7333993785749163297

Sam strajk bardzo mocno dzieli ludzi i trudno się temu jakkolwiek dziwić. Jest to bardzo uciążliwe dla osób, które podróżują. Ale jednocześnie o to chodzi. Tyle że takie zachowania pokazują brak szacunku jednej strony do drugiej i właśnie w ogóle powodują jakiekolwiek podziały między ludźmi, którzy kompletnie nie powinni ze sobą wojować.

DołączObserwuj
Więcej z Polityka