w

Podczas programu w Kanale Zero chłopak się oświadczył

Reklama

Dzwoni chłopak, ewidentnie zdenerwowany i zadaje bardzo ważne pytanie potencjalnie swojej dziewczynie.


Na Kanale Zero pojawiło się już wiele dość specyficznych sytuacji, zazwyczaj podczas programów typowo porannych lub tych z telefonami. Tym razem do studia dodzwonił się mężczyzna, który miał dla swojej dziewczyny pewną bardzo konkretną propozycję czy też bardziej pytanie.

Otóż chłopak po prostu się oświadczył podczas programu. Nie wiadomo niestety, czy te oświadczyny zostały przyjęte. Wycinki z tej transmisji szybko rozeszły się po sieci. Trudno się temu jakoś szczególnie dziwić.

Oświadczyny w Kanale Zero

Reklama

Trudno powiedzieć, co działo się później i czy finalnie udało się dowiedzieć, jak to się skończyło. Kanał Zero też nie chwali się tym jakoś wyjątkowo. Natomiast na swoim profilu dopytują, czy faktycznie dziewczyna powiedziała tak.

Video

Na pewno jest to jedna z dziwniejszych sytuacji, jakie miały miejsce na ten moment na Kanale Zero. Potencjalnie jednak nie ostatnia, a przynajmniej tak można sądzić po rozmachu całego projektu i po tym, jak różne tematy łączą ludzi.

Różne środowiska to potencjalnie niekiedy dziwne i mało spotykane sytuacje. Trudno jednak stwierdzić, czy takie oświadczyny były strzałem w dziesiątkę, czy wręcz kompletnie odwrotnie. Na pewno dziewczyna mocno się zdziwiła sposobem, w jaki chłopak to zrobił.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka