w

10 złotych zostanie Wam w kieszeni. Lidl w piątek będzie tańszy

To robi się stała promocja, o której warto pamiętać. Dwa tygodnie temu nie było, ale tydzień temu i teraz już jak najbardziej ma obowiązywać.


To przyjemny bonus, który nie zmieni Waszego życia i nie będziecie mogli sobie go ułożyć na nowo, ale lepiej mieć te 10 złotych w kieszeni, niż je wydać bez takiej potrzeby. Lidl od jakiegoś czasu w ten sposób chyba zachęca ludzi do zakupów w piątki.

Głównie dlatego, że aktywacja kuponu oznacza obniżenie finalnej ceny o 10 złotych. Spoko opcja,  bo nie trzeba jakoś specjalnie się starać, by przekroczyć minimalną kwotę w wysokości 100 ziko.

10 złotych za wydane 100

Promocja jest prosta, aktywujecie kupon w aplikacji i robicie zakupy za minimum 100 złotych. Można zrobić zakupy typowo weekendowe, wtedy będzie prościej. Tak kminiąc, dlaczego im się to opłaca, można dojść do wniosku, że wiele osób i tak pójdzie do sklepu drugi raz w sobotę, by mieć na niedzielę.

Promocja nie jest jakaś niesamowita, ale nie wymaga większego wysiłku. Lidl robi to ostatnio co tydzień, więc można sobie tam zapamiętać, że co tydzień warto to sprawdzić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne