1,99zł zamiast 10 złotych. Biedronka nie dała limitu, ludzie biorą masowo

Różne

Reklama

Jeżeli weźmiecie kilka sztuk, to robi się tam oszczędność w wysokości kilkudziesięciu złotych.


To kolejna taka sytuacja. Jak widać po paragonach, ludzie biorą po 10+ sztuk i trudno się temu dziwić. Tutaj prosty przykład. Klient kupił 9 sztuk, za które normalnie płaciłby po 10,49zł za jedno opakowanie. Finalny upust sprawił, że wyszło 76zł przeceny.

Ponad 70 złotych na jednym produkcie przy 9 opakowaniach to naprawdę spora promocja. Cena końcowa to 17,94zł, czyli mniej, niżeli za dwa opakowania bez promocji. To nie jedyna dobra promka w Biedronce, ale zdecydowanie wybija się na tle pozostałych.

Reklama

1,99zł w Biedronce

Reklama

1,99zł kosztuje obecnie karmelowy mix z suszoną wiśnią. Nie brzmi super, ale to nie jedyna git oferta, na jaką warto zwrócić uwagę. Jedyne, co warto wiedzieć, to pokaże Wam w aplikacji cenę 2,99zł, ale przy zakupie 3 sztuk.

Oprócz tego są też ciastka od Milki za 99 groszy. Normalnie trzeba by było za nie zapłacić te 7 złotych bez grosza.

TOP 3 promocja jest na papier. Drugi jest za 96% taniej, tylko Biedra tutaj dała już limit tylko 2 papierów, więc nie można przycebulić jeszcze bardziej.

https://www.pepper.pl/promocje/papier-toaletowy-regina-drugi-produkt-96-taniej-844063

Obecnie trzy najpopularniejsze promocje, z których opłaca się korzystać. Biedronka pewnie coś dorzuci, ale dopiero na poniedziałek. Pozostaje czekać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej