w

Biedronka i promocja na piwo. 10+10 za darmo powróciło

Biedronka powróciła ze swoją promocją na piwo. Nie jest to co prawda 12+12, ale 10+10 to też całkiem spoko.


Cena regularna za to konkretne piwo to 3,15 zł. Po promocji wychodzi 1,57 zł. Limit dzienny na jedną kartę Moja Biedronka to 20 sztuk, czyli skorzystać w teorii można tylko raz. Promocja ma obowiązywać zaledwie jeden dzień.

Trzeba więc się wybrać do Biedronki w miarę rano, o ile ktoś chce skorzystać. Promocja będzie działać tylko 30 września 2023 roku. Co ciekawe, butelka, w której znajduje się piwo, jest zwrotna. Kaucja wynosi 1 złotówkę za butelkę.

Piwo 10+10 w Biedronka

Przy zakupie 20 butelek, rabat jest na 10 z nich. Wychodzi więc 10+10 gratis i tak tę promocję opisuje sama Biedronka. Piwo, jakie się na to załapało, to Kasztelan.

Żeby skorzystać, trzeba mieć albo aplikację Biedronki, albo kartę Moja Biedronka. Skanujemy przy kasie i w sumie tyle. Rabat nie obejmuje kaucji za butelkę, ale to już raczej w Biedronce typowy standard. Nie ma w opisie promocji mowy o „wyczerpaniu zapasów”, ale wieczorem może być już ciężko z dostępnością.

Pojemność samej butelki to 500 ml. W sumie wychodzi na to, że piwo jest w promocji tańsze niż woda. Cóż, takie mamy czasy.

DołączObserwuj
Więcej z Różne