To takie były te pikantne zdjęcia, jakie dziewczyna wysyłała do youtuberów

Youtube

Reklama

Olciak93 postanowiła wypowiedzieć się pod naporem screenów, jakie pojawiły się w sieci.


W ostatnich kilkudziesięciu godzinach pojawiła się cała masa screenów – jak się okazuje – fałszywych, które stawiały dziewczynę ujawniającą całą tę aferę w bardzo niekorzystnym świetle. Część rozmów jednak była prawdziwa, natomiast według Olciak jest wycięta z kontekstu. Finalnie pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

Wiadomo od dziewczyny, że screeny te są podrobione. Pojawia się tam także wątek tych „pikantnych” zdjęć, jakie Olciak93 miała wysyłać do chociażby Stuu. Wiele osób, słysząc słowo „pikantne”, w ogóle nie rozdzieliło dwóch kwestii.

Jakie to były zdjęcia?

Reklama

Obecnie internet bardzo mocno się podzielił w tej sprawie. Ludzie zwracają uwagę na sam problem, ale nie brakuje też głosów, że zamiast doprowadzenia tego do końca, to zostawiono pole do interpretacji, mówiąc o jakichś innych youtuberach, których ksywki nie padają.

Reklama

I tak Olciak wypowiedziała się w sprawie zdjęć, jakie wysłała do Stuu. Przypomnijmy, że te „pikantne” dostał inny youtuber. Zanim pełne oświadczenie, to zdjęcia, o których jest najgłośniej, przedstawiały brzuch dziewczyny i ją w „górze od stroju kąpielowego w krótkich spodenkach”.

Tym pikantnym zdjęciem miało być to, gdzie widać trochę więcej „górnej części”.

Wszyscy wyobrażali sobie, że są to jakieś niesamowicie „złe” zdjęcia, za które można odpowiadać karnie. Wiadomo, sprawa jest obrzydliwa, w ogóle proszenie o zdjęcia 14-latki jest koszmarne, natomiast w tym konkretnym przypadku nie były to zdjęcia w całkowitym negliżu.

Całe oświadczenie potwierdza, że w tym momencie sprawą zajmują się odpowiednie organy.

Było wiadome, że ludzie mocno się w tym temacie podzielą. Wiadomo też, że człowiek patrzy przede wszystkim na te negatywne opinie. Tych pozytywnych też w tej sprawie jest cała masa. Czy można to było zrobić lepiej? Na pewno, ale do tej pory na polskim Youtube nie było takiej sytuacji, by móc chociaż trochę zaczerpnąć doświadczenia z przeszłości.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej