Biedronka się pomyliła i kombinuje. 19,99zł zamiast ponad 100 złotych

Różne

Reklama

Biedronka ewidentnie się pomyliła. Sklep chyba się pokapował, że coś jest tu nie tak.


Początkowo ta promocja wyglądała tak, jakby faktycznie był to błąd cenowy. Minęło jednak kilkadziesiąt godzin i dalej te ceny obowiązują, a przynajmniej obowiązywały. Sklep bowiem zaczął coś kombinować i niektórzy są cofani na kasach.

Zanim jednak to, to w Biedrze znowu kupicie te puddungi taniej. Można łączyć smaki, cena przy zakupie 6 sztuk. Wiele osób je lubi, więc dajemy znaka, że znowu jest taniej. 2,90 zł zamiast normalnej ceny 4,35 zł.

Reklama

Spoko sprawa, tylko niestety z kartą i z limitem tych 6 sztuk. To forma 4+2, więc trzeba wziąć łącznie 6. Jest kilka dobrych promek, ale o tym później.

Biedronka coś kombinuje

Reklama

Tu trzeba lubić te figurki, ale jest sporo ich fanów. Funko Pop to figurki z tymi dużymi głowami. Jakość wykonania średnia, ale duża różnorodność. Biedra sprzedaje różne ich wersje, w tym także Deluxe.

Normalnie te Deluxe chodzą po ponad 100 złotych (to duże większe wersje). Biedronka chyba gdzieś się walnęła i daje je za 19,99 zł.

Coś jest skopane z cenami, bo te o normalnych rozmiarach kosztują 59,99 zł, choć powinny 19,99 zł. Te duże kosztują 19,99 zł, choć chyba powinny 59,99 zł. Czyli wszystko na odwrót.

Napsute tam mają nieźle, ale skorzystają ci, którzy znają temat. Ludzie tam nieźle wynoszą po kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk.

Dla innych są promocje typu płatki Ojwotka, jednego z youtuberów. Chyba średnio się sprzedają, bo da się je znaleźć za 1,99 zł zamiast 4,99 zł.

Taniej jest też mleko, ale to od jutra (21.05.2024):

Jeżeli chodzi o resztę, ale już nie takich świetnych rzeczy:

  • Od 22 maja napoje 4Move 1+1 gratis,
  • Teraz są taniej pomidory 4,99 zł, zamiast 9,99 zł.
  • Jabłka 1,79 zł, zamiast 2,99 zł.

Pozostałe promocje to takie „no, spoko”, ale bez specjalnej ekscytacji.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej