Biedronka w końcu wróciła te produkty. Wiele osób czekało kilka miesięcy

Różne

Reklama

Po kilku miesiącach do Biedronki wracają produkty, które wycofano w związku z brakiem porozumienia między stronami.


Na początku tego roku pojawiła się informacja o tym, że Biedronka i jedna z popularnych firm nie doszły do porozumienia. W efekcie z półek zniknęły konkretne, popularne rzeczy. W tym przykładowo Pepsi, Laysy, 7up, Doritosy, czy Cheetosy.

Teraz klienci sami informują, że chyba udało się sprawę ogarnąć. Na półkach znowu pojawiły się chipsy, czy napoje. Pepsico chyba się więc dogadało z Biedronką, która do tej pory głównie opierała się na Top Chipsach.

Reklama

Nie było tego od 2023 roku

Reklama

Tak naprawdę Laysy, czy Pepsi wycofano już w 2023 roku. Teraz powróciły do Biedronek. Czy to jakiś przełom? No niekoniecznie. Chipsy, to chipsy.

Video

Widać, że ludzie w komentarzach sami nie wiedzieli, skąd wynikał brak tych produktów. Tam niewiele było wiadomo, przynajmniej publicznie. Dwie firmy się dogadywały i to w zasadzie tyle.

Inne kwestie, to daty przydatności. Ponoć na wprowadzonych produktach są krótkie, więc trzeba to sprawdzać. Nie zdziwcie się też, jak Laysy będą Wam inaczej smakować. Warto wtedy przejść się do Dealza i spróbować chipsów stamtąd.

Lipton również wrócił, jakby ktoś mocno za nim tęsknił.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej