w

Buty Adidas Superstar Parley przecenione z ponad 500 złotych na 190zł

Cena bazowa jest oczywiście zawyżona przez w tym przypadku Zalando, ale rzeczywiście trudno znaleźć ten model taniej, niżeli w tej promocji.


Bardzo uniwersalny but w postaci Adidas Superstar Parley jest obecnie przeceniony. Wie o tym teoretycznie mało osób, dzięki czemu nadal po tych kilkudziesięciu godzinach jest jeszcze sporo dostępnych rozmiarów.

Buty tak samo uniwersalne, jak i bardzo polaryzujące. Jedni uważają, że są paskudne i nadają się co najwyżej na siłownię, inni są zachwyceni z prostoty. Tak, czy inaczej obecnie można je kupić za 190 złotych bez złotówki.

Spora przecena

Przecena dotyczy Zalando Lounge, więc trzeba mieć tam w ogóle osobne konto od Zalando. Ponownie okazję tę wypatrzyli użytkownicy Peppera. Co warto wiedzieć o tych butach? Że w sumie są warte właśnie około 190 złotych. Z czasem mogą się robić bardziej żółte, dlatego warto regularnie je czyścić.

Jeżeli mieliście zamiar kupić sobie jakieś buty właśnie na takie niezbyt zobowiązujące okazje, to może to być dobry trop. Buty bardzo uniwersalne, w sumie będą pasować do większości stylówek.

DołączObserwuj
Więcej z Różne