w

Buty Nike w popularnej kolorystyce przecenione z 400 złotych na 279zł

 W Kolejne buty z przeznaczeniem do biegania zostały mocno przecenione. Wiadomo, że i tak większość w nich nie biega, a po prostu chodzi.


Buty do biegania często służą ludziom do normalnego chodzenia, bo po prostu są wygodne. Wiadomo, że głównym przeznaczeniem jest bieganie, ale też nie można od 279zł wymagać zbyt wiele. Raczej na krótsze i spokojniejsze trasy i to biegiem z krótkimi krokami, by jak najczęściej dotykać ziemi.

Tak, czy inaczej buty Nike Juniper Trail 2 zostały mocno przecenione. Ich normalna, regularna cena to 399,99zł. Teraz można je kupić za 279zł. Na duży plus można zaliczyć kolorystykę.

Buty Nike przecenione

Jeżeli ktoś nie zwraca uwagi na pierwotne przeznaczenie, to będzie to bardzo okazyjna oferta. W tym momencie jest jeszcze sporo rozmiarów, ale wiadomo – połówki już poznikały. W sumie jest to przecena o 35%. Co ciekawe, InterSport w ogóle pokazuje tutaj cenę pierwotną 429zł.

Czy warto? Jeżeli ktoś robi krótkie trasy to tak. Jeżeli mają to być buty przykładowo do chodzenia na piesze wędrówki, to też się nadadzą. Nie można jednak uznać, że takie buty równają się z topowymi modelami stricte do biegania.

DołączObserwuj
Więcej z Różne