Dlaczego obecnie nie warto kupować Lego w sklepach?

Różne

Reklama

Jeśli planowaliście jakieś zakupy Lego w najbliższych dniach czy tygodniach, to lepiej się z tym wstrzymajcie.


Zestawy Lego cieszą się dosyć sporym zainteresowaniem, mają też swoją rzeszę fanów. Czasami ceny mogą trochę zaskoczyć, ale co jakiś czas są organizowane różne promocje na konkretne klocki.

Jakiś czas temu dosyć głośno było o tym, że ceny w naszym kraju są zawyżone. Kilka dni temu producent zdecydował, że obniży koszt klocków. Dlaczego na razie warto poczekać z zakupem ich w sklepach?

Na razie lepiej się wstrzymać

Reklama

Dosyć często jest tak, że niektóre sklepy spóźniają się z korekcją cen do nowych standardów. Czasem jest to związane z wewnętrzną polityką danej firmy, innym razem jakimś zdarzeniem losowym.

Reklama

Zmiany są na tyle świeże, że niektóre sklepy spoza firmy Lego po prostu nadal mają starą cenę. Bywa więc tak, że w zewnętrznym markecie jest wyższa cena niż w oficjalnym sklepie Lego.

Video

TT: kanal_legowy

Dlatego warto na razie wstrzymać się z chodzeniem do sklepów po klocki, dopóki cenówki nie zostaną tam poprawione. Ewentualnie po prostu sprawdzać ceny z tymi oficjalnymi. Raczej długo nie trzeba będzie na to czekać, być może już większość firm dostosowała się do nowych kosztów klocków.

Cała ta sytuacja wydaje się trochę zabawna, chociaż tak naprawdę, zdarzają się one dosyć często. Jeśli chcecie zakupić jakiś zestawik, to najlepiej poszukać na oficjalnych sklepach, które zdążyły już wszystko pozmieniać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej