w

Jajko Kinder Niespodzianka znowu kosztuje mniej niż złotówkę. Lidl, Biedronka? Nie, choć blisko

Reklama

Jajko Kinder Niespodzianka podrożało, jak wszystko. Teraz można je kupić o wiele taniej w ramach specjalnej promocji.


Kinder Jajko Niespodzianka ostatnio było chętnie kupowane przez akcję z Harrym Potterem, natomiast oczywiście są to dwie różne rzeczy – Kinder Joy to kompletnie coś innego, ale było to tak popularne, że część ludzi w ogóle tego nie skumało.

Tak czy inaczej, znowu da się kupić Jajko Niespodziankę za śmieszną cenę – 1 zł. Gdzie, dlaczego i kiedy? Niestety jest to ograniczone czasowo, ale przez chwilę można poczuć powrót do przeszłości.

Jajko Kinder za 1 zł

Reklama

Sieć sklepów, która uruchomiła tę promocję, to niestety nie Lidl ani Biedronka, choć z drugiej strony tam pewnie by to szybko wyszło. Wiele osób w ogóle z jakiegoś powodu szukało tej oferty właśnie w tych dwóch sklepach.

Promocję można dorwać w sklepie Selgros. Za jedno jajko trzeba dać 81 gr + VAT, czyli wychodzi okrągła złotówka. Sklep przygotował się na spore zainteresowanie, przez co występuje limit 5 jajek na jedną osobę, a raczej na jedną kartę.

Działa to tylko dwa dni. Konkretnie 19 i 26 maja 2023 roku. Potem promocja znika. Selgros zazwyczaj w ogóle wystawia duże palety przy takich promocjach, więc po wejściu powinniście od razu natrafić na jajka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne