Rossmann przecenił wszystkie produkty, jakie tylko są w sklepie

Różne

Reklama

Rossmann zrobił promocję, w ramach której przecenia wszystkie produkty. Wiadomo, że zawsze przy takich promocjach jest jedno „ale”.


Tu nie musicie czytać całości, by dowiedzieć się na samym końcu, że chodzi o aplikację. Jeżeli macie apkę Rossmanna, to włączcie i zobaczcie, czy macie kupon z przeceną na 20%. Niby niewiele, ale przy 100 złotych macie dwie dyszki w kieszeni.

Jak nie macie apki to lipa, można zapomnieć o sprawie. Jak macie ją zakopaną gdzieś i nie używacie od pół roku, to jest większa szansa, że się załapaliście.

20% na zakupy w Rossmann

Reklama

Kupon jest ważny niestety przez kilkadziesiąt godzin, dlatego większość pewnie w ogóle nigdy się nie dowie o tym, że istniał. Akcja do 14.04.2024, natomiast nie wszyscy dostali kupon. Nie wiadomo czym kierował się Rossmann. Czy to losowo jakoś, czy właśnie brano pod uwagę ilość logowań etc.

Reklama

Co dobre, to działa to na wszystko. Nie tylko wszystkie artykuły, ale także na wszystkie formy zakupu – online, czy stacjonarnie. Promki nie łączą się z innymi, to spory minus. No i też nie wiadomo, czy kupon dostało 10 osób, czy 10 000.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej