w

Sposób japońskich sklepów na brudzenie ciuchów w przymierzalni. Dziwne, ale skuteczne

Co zrobić, żeby nie pobrudzić ubrań podczas przymierzania ich w sklepie? Założyć worek na głowę.


Pewnie każdy nie raz, będąc w sklepie odzieżowym, natknął się na ubranie, które było po prostu brudne, a normalnie wisiało na wieszaku. Takie rzeczy zwykle dzieją się na damskich działach, zwłaszcza gdy chodzi o koszule czy bluzki.

Wiele kobiet, mierząc koszulki, zostawia na dekolcie lub kołnierzu ślady po swoim makijażu, zwłaszcza jeśli chodzi o podkład lub puder. Zwykle takie rzeczy potem trudno sprzedać, bo nikt nie chce kupić brudnej rzeczy. Jak poradziła sobie z tym Japonia?

Japoński sposób na brudne kołnierze

Gdy idziecie w Japonii do sklepu odzieżowego i chcecie coś przymierzyć, zwłaszcza jakąś blużkę lub koszulę, dostajecie w przymierzalni specjalny… worek na głowę. Poważnie.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@3cityhome/video/7282734154393849120

Może i brzmi to dość zabawnie i głupio, ale podobno rzeczywiście działa. I ludzie w komentarzach stwierdzili, że w Polsce rzeczywiście by się takie coś również przydało.

W innych krajach azjatyckich, w tym Korei Południowej czy Chinach, sklepy również stosują taką praktykę. Wygląda więc na to, że Azja wciąż jest mocno do przodu, bo w Polsce jeszcze nikt na to nie wpadł.

DołączObserwuj
Więcej z Różne