w

UPC wysyła takie maile do swoich klientów. Zostali do tego zobowiązani

UPC / Play rozpoczęło wysyłanie maili do swoich klientów. Jak sam operator pisze: „jesteśmy do tego zobowiązani przepisami prawa telekomunikacyjnego”.


Informacje mailowe dotyczą najniższej możliwej ceny, jaka obecnie obowiązuje przy pakietach dodatkowych. W ładnym języku Play pisze o tym, że chce dbać o klientów. Tymczasem sami dodają, że zostali zobowiązani do przedstawienia najkorzystniejszej oferty.

Można się spodziewać kilku wiadomości tego typu. Jedna dotyczy Eleven Sports, druga HBO/HBO Max. Co trzeba z tego wiedzieć?

Play czy też UPC informuje

Obecnie można mieć Pakiet Premium Eleven Sports Go za złotówkę przez dwa miesiące. Potem to już 15 złotych bez grosza za pozostałe okresy.

O drugim pakiecie informują nas już czytelnicy. Chodzi tutaj o pakiety HBO za 29,99 zł miesięcznie przez 6 miesięcy. Wiele osób płaci za to 19,99 zł, więc średnio się to opłaca, ale najwyraźniej Play coś tam pomieszał, ewentualnie to są jeszcze oferty z UPC. W każdym razie coś się tam w środku rusza i nie wiadomo na ten moment, czy to na plus, czy minus.

DołączObserwuj
Więcej z Różne