w

W IKEA kupicie to teraz za to złotówkę

Ikea wprawdzie nie bierze udziału w potyczkach z Biedronką, ale też ma dość ciekawe promocje.


Oczywiście obecnie tą najlepszą promocją wydaje się bonus 50 złotych za darmo. Żeby go wykorzystać, należy wydać wcześniej 150 złotych. Do odbioru oczywiście dla klubowiczów. Wystarczy wejść do aplikacji i przejść do sekcji „Twoje Oferty” bezpośrednio w profilu.

Oprócz tego pojawiły się też opcje, które kosztują w tym momencie zaledwie złotówkę. Niestety, nie chodzi tutaj o hotdoga. Ich cena jest na ten moment stała i prędzej wzrośnie, niż zmaleje.

Ikea za złotówkę

Okazuje się, że osoby ze statusem klubowicza mogą teraz zamawiać do paczkomatu za zaledwie złotówkę. Jeżeli nie macie czasu podjechać do IKEA, to sklep może Wam dostarczyć zamówienie w cenie złotówki. Cena regularna to 12 złotych, więc oszczędność jest dość spora.

Dostawa kurierem też została przeceniona i wynosi 5 złotych. Tutaj jednak trzeba trochę wydać, bo obowiązuje to przy zakupach za minimalnie 119 złotych. W poprzednim przypadku, czyli paczkomacie, cena minimalna samego zamówienia to 69 złotych.

Jeżeli ktoś dużo zamawia albo kupuje w IKEA, to warto wiedzieć o tych trzech opcjach. Zawsze to taniej niż normalnie. Oczywiście nadal najciekawszy na ten moment jest ten 50-złotowy bon.

DołączObserwuj
Więcej z Różne