w

Żeby się najeść potrzeba 49 groszy. Biedronka obniża cenę o 67%

Reklama

Obecnie Biedronka nie ma jakichś niesamowitych promocji. Może się to zmieni w ciągu tygodnia, ale jakiegoś szału na coś konkretnego nie ma.


Niby spoko wygląda sprawa z kapsułkami do prania. Za 9,99 zł macie kapsułki Surf 42 sztuki. Normalnie kosztują 22 złote bez grosza. Jest też Ptasie Mleczko za 8,50 (1+1 gratis). Można wspomnieć też chociażby o parówkach Tarczyński, gdzie drugi produkt jest 70% taniej.

W Home jest też ciągle frytkownica beztłuszczowa taniej – za 269 złotych, zamiast 399 zł. Prostownica jest za 99 złotych, zamiast 199 zł. Te najpopularniejsze promocje ze sklepu internetowego Biedronki:

49 groszy za…

Reklama

Najpopularniejsza i najlepiej oceniana promocja jest na paluszki. 49 groszy za jedną paczkę wychodzi bardzo spoko. Ale nie jest to przecena, gdzie skorzystacie na tym jakoś niesamowicie. Regularnie cena wynosi 1,49 zł.

Jak ktoś nie ma kasy przy sobie i zostały same drobniaki w samochodzie, to te paluszki można wziąć. Ale no nie jest to deal życia. Na razie to paluszki konkurują z jajkami o tę najpopularniejszą promocję. Jajka w Biedrze w rozmiarze M kosztują bowiem 3,99 zł.

Biedronka walczy z Lidlem i wygląda to coraz zabawniej. Gdy jeden sklep przecenia coś na 2,99 zł, to drugi przebija to do 2,89 zł. I tak to obecnie wygląda. W tle jest sprawa sądowa, zabawa bannerami etc.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne