w

1 dziewczyna, dwóch zawodników Fame MMA na koncie. Dziewczyna napisała to po wczoraj

Już jakiś czas temu mówiło się, że jeden z zawodników występujących w Fame MMA dla zabawy miał zrobić to z byłą dziewczyną innego zawodnika, wówczas jego dobrego znajomego.


W tym przypadku „jo nie wiedzioł” niekoniecznie ma zastosowanie. Jakiś czas temu ludzie zaczęli mówić o tym, że jeden z zawodników Fame MMA dla zabawy miał zrobić to z byłą dziewczyną swojego wówczas kumpla.

Sprawa dość słaba, ale nie było konkretów. Wszyscy się domyślali, o kogo chodzi, ale nikt nie postawił tej kropki nad i. Teraz to się zmieniło. Wiadomo, że rzeczywiście ta dwójka była wówczas dobrymi znajomymi, mieszkali u siebie, a potem wyniknął spory kwas.

1 dziewczyna, dwóch zawodników Fame MMA

O sprawie tej po raz pierwszy można było usłyszeć na TT Natana Marconia. Ten wspominał o jakimś influencerze, u którego mieszkał.

On wiedział, kim była, jakie krzywdy mi robiła. Żaliłem mu się(…). Po czym w ten sam dzień, w który u niego byłem, zaprosił ją i jej koleżankę i stwierdził, że ją sobie po prostu przeleci(…).

Video

Teraz wiadomo, o kogo chodziło. Mowa o Filipie Zabielskim. Podczas wczorajszego programu Fame MMA doszło do konfrontacji. Natan Marcoń utrzymuje, że Filip wiedział doskonale, kim jest ta dziewczyna i co miała zrobić Natanowi, a Filip po prostu się z nią spotkał i zrobił to, o czym mówi Marcoń.

Z kolei Filip uważa, że Natan faktycznie odradzał mu pisanie z tą konkretną dziewczyną, ale nie wspomniał, że jest to jego była. (Dopiero dowiedział się o tym po fakcie) Finalnie doszło do dość pokrętnej sytuacji, gdzie chłopaki ze sobą mieszkali i oboje mieli w pewnym momencie życia tę samą dziewczynę. Ich konfrontacja podczas programu:

Video

Natan udostępnił także Story, na którym pisze wprost, że jego była dziewczyna zamieszkała u Filipa Zabielskiego. Z kontekstu wynika, że dziewczyna napisała do Natana:

W świecie Fame MMA dzieją się różne rzeczy. Niektóre naprawdę pozytywne, inne nieco mniej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka