w

50 tysięcy osób oglądało, jak Ferrari i Marcoń zapłacili trans, by móc je pomasować na streamie

Czasem memy stają się rzeczywistością. Wczorajszy stream był TOP 3 najchętniej oglądanym streamem 2022 roku.


Można się było zastanawiać, czym polski Twitch pożegna ten 2022 rok. Wygląda na to, że najgłośniej będzie o Ferrarim i Natanie Marconiu. To oni bowiem wykręcili wczoraj absurdalne wyniki, jeżeli chodzi o peak widzów.

Wyniki jeszcze się nie zaktualizowały, natomiast Twitch Tracker zanotował peak widzów w wysokości 46 690 osób. Oznacza to tyle, że wczorajszy stream był TOP 3 tego roku.

Ponoć chłopaki rozmawiali też z kimś prawdopodobnie od Twitcha i bana ma nie być – tutaj chodzi o wczorajszą wpadkę. Możliwe, że skończyło się tutaj na ostrzeżeniu.

Natan ogólnie mocno poddymia na swoim Twitterze, wstawiając przykładowo takie rzeczy:

Co tam się działo i skąd tyle ludzi?

„Poprzeczka” została ustawiona naprawdę wysoko, trudno powiedzieć, co musiałoby się stać, by to przebić. Z jednej strony to dobrze, z drugiej ludzie będą oczekiwać teraz jeszcze więcej. Tak czy inaczej, chłopaki zgodnie z zapowiedziami zaprosili wczoraj do pokoju „dziewczyny” – przez cały stream debatowali, czy są to trans, czy też może nie. Natan sam na koniec wspomniał, że jedna z nich jest na 50% mężczyzną.

Tak czy inaczej, chłopaki zapłacili kilkaset złotych, żeby zrobić paniom lekkich obyczajów masaż. Było dziwnie i to na tyle, że w pewnym momencie oglądało to powyżej 46 tysięcy ludzi.

Klipy: Besiu SHOTY

Oczywiście, że taki content zawsze wzbudza emocje, więc wypowiedziała się o tym chociażby Maja Staśko:

Na co Ferrari i Marcoń odpowiedzieli podczas streama:

Był też komentarz Graczola, który szybko zniknął.

Wiadomo, że miał kontakt z Ferrarim i wszystko sobie wyjaśnili:

Liczby, jakie przyciągnął Ferrari i Marcoń, mogą zaskakiwać, choć z drugiej strony trzeba pamiętać, że tak naprawdę to Ferrari zasłynął właśnie przyprowadzaniem kobiet przed kamery.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka